
55 / 220
moje najväčšie lásky
Krásne im to pristane, také vtáčatko v ockovom náručí. Krásne. Veľa zdravíčka a krásnych chvíľ ako rodinka
10. jún 2012
pysny tatko 🙂)))
10. jún 2012
Krasna fotka 🙂 aky je krasny v ockovom naruci ...
10. jún 2012
aky je drobucky v tej tatovej naruci ;)
10. jún 2012
krásna fotka len ocko sa nejako mračí
11. jún 2012
krasna foto, a ja som si myslela , ze tato naschval hrdo posobi, ale su obaja spokojni.
11. jún 2012
tato tu má taký výraz leva, ktorý si chráni svoje malinké 🙂 krásna foto
14. jún 2012
ako sa krásne spolu zladili farebne tata a syn 🙂 nádherne 🙂
25. jún 2012
gwenni
autor@zmrzlinkams a to bola len náhoda 🙂🙂
26. jún 2012
velmi pekna a mila nahodička 🙂 malokedy sa to stane 🙂
26. jún 2012
jeeej aky drobec zlaty 🙂 Ivka gratlujem je strasne krasny posielam cmuk drz sa mojka :*