Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
happymum_sk
14. jan 2017
55 

Nohavice počas tehotenstva

Tehotné ženy si v kategórii tehotenských nohavíc prídu naozaj na svoje a kto vie? Zabudnú aj na svoje rýchle rastúce bruško. Tehotenské nohavice nájdete v dnešnej dobe už vo väčšine obchodov, ktoré patria medzi kvalitnejšie a výber je naozaj bohatý. K dostaniu sú v celej škále strihov, farieb a z mnohých materiálov. Ich výber tak nie je dobré podceňovať. Nohavice, ktoré sa tehotným ženám váľa vo skríň môžu pripadať nevhodné a majú pravdu. Tesné nohavice alebo starší nohavice môžu mať bokový strih alebo zvýšený sed a pomerne často aj tesné zapínanie, ktoré nezapnete už po niekoľkých týždňoch tehotenstva. Pokiaľ ale máte doma nohavice s gumka, je to úplne vyhovujúce odev pre tehotné ženy, jednoducho gumičku stiahnete pod svoje bruško. Nohavice s gumičkou sú však vhodné iba do ôsmeho alebo deviateho mesiaca, potom môže nastať obmedzený pohyb, škrtenia a tým sa stávajú neúnosné.

Tehotenské džínsy

Snáď každá žena má rada rifle, mnohých žien je tiež považuje za najobľúbenejšou nohavice. Preto je nechcú zahodiť aj v tehotenstve, ale aké rifle si navliecť? aby sa v nich budúca mamička cítila dobre? Nebojte, tehotenské džínsy sú robené pre ženy v stave tehotenský, majú navyše pružný bavlnený pásik a ich látka obsahuje 5% elastanu pre oveľa väčšiu pružnosť. Majú tak vyššiu strih a pohodlie pre rastúce bruško. Zakúpiť ich môžete v rôznych farbách odtieňov. Ich nohavice môžu byť úzke, rovné a mierne rozšírenie - voľte také, ktoré vám budú najviac sedieť k telu.

zdroj: https://www.happymum.sk/0,tehotenske-nohavice.html

    Ja som mala rada tie na traky - nikde netlačili, boli polohovateľné na menšie, či väčšie bruško, čiže sa dali nosiť od začiatku do konca. Dnes sa už nepredávajú - vyšli z módy. Škoda.

    14. jan 2017