nie, je to ďalej až za zákrutami, kde je ta prvá záhradkárska oblasť JAVORINA. Teraz rozmýšľam či myslíš tu studníčku pri vinárni,
@natasin
ano, pri vinarni
nie, nie je to asi km ďalej smer Mestisko....
tam pod záhradkami, tiež je to dolu kopcom skoro pri ondave, ked som zberala, počúla som ju húčať
Aha, ja len ze obcas tam chodime na vodu, ked sme v SK, tak by som si nazbierala ;o)
myslím, že rastie aj tam dakde, minule bol kolega s deťmi v lese dakde tam a priniesol ale neviem, kde presne nazbieral.... keby si prišla k záhradkam, tak pred branou treba íst kolo plota dole kopcom a zárovno s pod prvou chatkou, zlé sa tam ide ale dá sa ... určite sa nedá poblúdiť... táto fotka je pod tou chatkou, ja som ale išla z opáčnej strany od našej záhradky. Minulý rok som ale išla presne od tej vstupnej brány,
vdaka za info ;o)
rado sa stalo

To je tam, kde je taka studnicka??