icon
avatar
helena56800
14. apr 2015

Moja druhá cesta do lesa

Medvedí cesnák u nás ešte nekvitne

avatar

daj suradnice 😀

14. apr 2015
avatar

@dnpo hm, nemala som GPS ...

14. apr 2015
avatar

@helena56800 jaaaaaaaaj ta druhykrat vezmi 😀

14. apr 2015
avatar

tak to je krásne...teraz závidím, že tam niesom

14. apr 2015
avatar

@dnpo mala mi ukázať kamoška, ale ochoreli je chlapci tak som s malou dušičkou išla sama, lebo som niekomu sľubila, že nazberam,dopadlo to dobré , našla som , a ty si ešte nebola ?

14. apr 2015
avatar

@helena56800 neviem kde u nas rastie mame zopar v zahradke co sme si posadili tak setrime

14. apr 2015
avatar

@evicaka ja velmi radá chodím do lesa, ale nie sama, hocíčo sa može sťať a nie všade je signal na mobil....kamoška nakoniec nemohla..

14. apr 2015
avatar

@dnpo no ja som hovorila manželovi, že zasadím pri záhradke dakde za plotom, máme pri lesíku záhradku, tak asi 3 km od bytu ,

14. apr 2015
avatar

@helena56800 ja by som nesla sama,niekedy sme z mm chodili nahuby ale teraz sa bojim hlavne kliestov

14. apr 2015
avatar

@dnpo mi hovor o kliešťoch, 4 roky som sa liečila, kým sa mi stav ako tak ustalil, ale zas má bolia všetky klby, svaly, tak neviem aké mam výsledky....

14. apr 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@evicaka ,áno ved v lese je vždy krásne, taký pokoj a kľud, také pohládenie duše....

18. apr 2015