icon
22 / 22
moja trojročná z keiko, sa už rozrastla a takto kvitne...
avatar

Krasne su vsetky,zboznujem orchidejky,len sa mi nedari najst im vhodne miesto v dome,chradnu mi akosi,pritom maju vsetko co treba,aspon myslim

9. sep 2016
avatar

@veronika13 v lete sú aj moje také "zdechlé" ale v zime pookrejú a vždy krásne zakvitnú 🙂

9. sep 2016
avatar

Nevies preco mi pohniju korene aj ked ich nepremokrujem?

9. sep 2016
avatar

@veronika13 pohniju Ti všetky, alebo len nietoré, lebo to je normálne , že niektoré odhniju a rastú nové.. ale ak všetky korene, tak to teda neviem...neviem ako im dávaš vodu... Ja mám také asi litrové vedierko, raz za 10 - 14 dní, ed sú už orené suché - sivé,dám do neho orchideu a nalejem vodu tak, aby bola pod vrch kvetináča, takto nechám 30 - 40 minút, vyberiem a nechám vodu odtiecť na myštičke, orchidku potom preložím či už na druhu myštičku, alebo do tohto akože "ozdobného "obalu. Voda je najlepšie odstatá / aspoň 3 dni odstať vo fľaši/ dažďová , alebo ja si občas nosím zo studničky....

9. sep 2016
avatar

Davam dazdovu,ponorim ani nie na 10 minut.Teraz mi takto odhnili dve,dufam ze ostatne vydrzia.

9. sep 2016
avatar

@veronika13 ☹ neviem

10. sep 2016