dobrý typ, ako nepribrať
@dnpo 😀 😀 😀 vyzerá nejako retro,ale neva..účel splní 😀 au
1. máj 2015
no ved o to ide 😀 ako sa ti dari,ja chcem od nedela zacat,ale neviem,neviem
1. máj 2015
@dnpo 😀 😀 😀 vyzerá nejako retro,ale neva..účel splní 😀 au
no ved o to ide 😀 ako sa ti dari,ja chcem od nedela zacat,ale neviem,neviem
@miskakyska zisiel by sa