icon
1 / 1
avatar

Tak mas istotu ze stuka volat nebude

24. sep 2015
avatar

@vydrnik istotu nemáš nikdy...🙂

24. sep 2015
avatar

@helena56800 no ale ked chodis s nim.

24. sep 2015
avatar

no aj moj chodi na ryby. a keby len to. este aj pracuje 300km od nas :/

24. sep 2015
avatar

@stevkagallova neboj, ak je ozaj na rybách, tak "šťuky", tam nechodia a ak tak s manželom viď ja - veľmi rada si dám ráno kávu a raňajky s výhľadom na vodu... a to, že otcovia rodín musia za prácou stovky km, priniesla Bohužiaľ doba a je to smutné, že rodinky niesú spolu...

25. sep 2015
avatar

@helena56800 veru zial je to tak.Nema inu moznost len pracovat daleko od nas :( Predtym som s nim chodila ale teraz mame este malych syncekov tak este tam spat nemozu,ale casom budu chodit chlapci na vylet

25. sep 2015