icon
1 / 1
avatar

užasný 🙂 aj my chceme 😀

5. apr 2017
avatar

naaadherny... odkial?

5. apr 2017
avatar

je fakt krásny, váš ?

5. apr 2017
avatar

Prekrásny😍😍😍😍 dajte tip kde ste kúpili😉 akurát to riešime s manželom😊

5. apr 2017
avatar

Ta ruzova sa mi tam nehodí..

5. apr 2017
avatar

Krasne to je 😍to ste robili sami?

5. apr 2017
avatar

krásne to je....aj stou ružovou 😉 aj keby je tam kakavkovo nebíčková,tak by som taký brala 😉

5. apr 2017
avatar

@janka855 nie, to som stiahla z netu ako inšpiráciu, myslím, že to nieje ťažke výrobiť...
@stromberg aj ja by som tam dala inú farbu..

5. apr 2017
avatar

mne sa tam tá ružová páči 🙂

5. apr 2017
avatar

@micikem
@barb06
@lenocka78
@katuska_mommy len som si uložila obrázok, pre prípad, ináč pekné majú v Poľsku v OBI

5. apr 2017
avatar

@michaelakoszoruova premaľovať nieje problém, len mať ten domček a farby dáš aké chceš 🙂

5. apr 2017
avatar

@helena56800 no však to,len mať taký domček 🙂 😉

5. apr 2017
avatar

@michaelakoszoruova kúpili sme hranoly a dosky chceme urobiť udiareň a ja z nich vidím tento domček 😀, mne ho netreba moje deti sú už veľké ale pre budúce vnúčata 🙂

5. apr 2017
avatar
5. apr 2017
avatar

Krása.

5. apr 2017
avatar

Kde sa da zohnať prosím??

6. apr 2017