icon
7 / 115
Vyska6cm
avatar

dobrý deň, aká by bola cena za meno šimonko aj s autkom?

19. júl 2014
avatar
henky
autor

@denisbg s "autkom"... nerozumiem :(

19. júl 2014
avatar
henky
autor

@denisbg namiesto hribika nejake auticko?..🙂

19. júl 2014
avatar

@henky áno, áno 😀

19. júl 2014
avatar
henky
autor

@denisbg 0,8e za pismenko - a 1,8 auticko ...🙂

20. júl 2014
avatar

@henky tak by som si objednala, môžem? 🙂

20. júl 2014
avatar
henky
autor

jasnacka-.pisem IP

20. júl 2014