icon
49 / 115
avatar

krasne urobite aj nam na vymenu ? prosim s coho to je

17. sep 2014
avatar
henky
autor

@cibka89 je to malovane na drevenej 4mm preglejke

17. sep 2014
avatar

@henky a nenaslo by sa nieco u mna co by sa vam pacilo na vymenu

17. sep 2014
avatar
henky
autor

@cibka89 a co by si chcela konkretne?...mozno by som zacala uvazovat o vianocnej vyzdobe od teba 🙂

17. sep 2014
avatar

@henky meno terezka

17. sep 2014