icon
54 / 115
avatar

dobrý deň, prosím Vás, dalo by sa vyrobiť aj meno ADAM + autíčko? Ale, aby mali písmenká aspoň 10 cm na výšku... aká by bola cena? Vzadu na písmenkách je samolep? Ďakujem za info 🙂

10. nov 2014
avatar

😉

19. júl 2015
avatar
13. aug 2015
avatar

Ano🙂super

13. aug 2015
avatar

taketo

14. okt 2015