Dakujem uz aj nalepene na dverach 🙂
25. feb 2015
dobry den.mala by som zaujem o tuto supravičku.aka by bola cena z menom MAXIMKO.dakujem
10. aug 2015
A ja budem potrebovať este takéto s menom Patrik 🙂 ale viac modrej nez zelenej 🙂 a k tomu autíčko namiesto lokomotívy
21. dec 2015
henky
autorok- napis mi potom prosim IP... nech nezabudnem.. ale az po sviatkoch sa do toho pustim 😃
22. dec 2015

@danulienkas ... 🙂.... poslane...🙂