
4 / 8
ahoj, davno nebolo od teba ziadne foto....no ndherny zaber, vsetko dobre zelam.
12. nov 2012
krásny záber, detičky a ten sloník že waaaau
12. nov 2012
to je aká fotomontáž 😀 jááj krásne foto :-* chýbaš tu , kde sa flákaš? ☹
12. nov 2012
Wauu! no super! uz si tu dlho nebola... veru chybaju nam tvoje krasne fotky! vela zdravicka!
12. nov 2012
fantázia! 🙂
12. nov 2012
Nádherná fotečka🙂
12. nov 2012
aaaahhhh..🙂 Tak toto keby bola skutočnosť.. jednoducho úžasnééé 🙂
12. nov 2012
toto je original real? 🙂 ohhh sanka dolu 🙂
10. máj 2014
Nadherna foto! Aj ja chcem! 🙂
6. feb 2015
Wauuu.nadherne.