icon
3 / 8
avatar

ako vzdy naaaadherna rodinka....vsetko dobre zelam 🙂

20. mar 2012
avatar

konecne vas vidim ako celu stastnu rodinku...^_^

20. mar 2012
avatar

pozries......a vidis lasku . Prajeme Vam vsetko dobre. 🙂

20. mar 2012
avatar

dokonalé....ste úžasnííííí...

20. mar 2012
avatar

uzasna fotka

20. mar 2012
avatar

Baywatch rodinka...vsetko dokonale! ;)

26. mar 2012
avatar

Henri ste krásna rodinka, Skajka má perfišný klobúk a Henulík tie jeho brčule žeriem!!!! 😉

18. apr 2012
avatar

Úžasná fotka.Jéj,som rada,že vás vidím!A malá je už aká veľká!

7. máj 2012
avatar

super fotka a vlasky maleho su neskutocne 🙂

8. júl 2012
avatar

dakujeme maminky , prajeme vsetko vsetko dobre 😉

8. júl 2012