
3 / 8
konecne vas vidim ako celu stastnu rodinku...^_^
20. mar 2012
pozries......a vidis lasku . Prajeme Vam vsetko dobre. 🙂
20. mar 2012
dokonalé....ste úžasnííííí...
20. mar 2012
uzasna fotka
20. mar 2012
Baywatch rodinka...vsetko dokonale! ;)
26. mar 2012
Henri ste krásna rodinka, Skajka má perfišný klobúk a Henulík tie jeho brčule žeriem!!!! 😉
18. apr 2012
Úžasná fotka.Jéj,som rada,že vás vidím!A malá je už aká veľká!
7. máj 2012
super fotka a vlasky maleho su neskutocne 🙂
8. júl 2012
henri001
autordakujeme maminky , prajeme vsetko vsetko dobre 😉
8. júl 2012
ako vzdy naaaadherna rodinka....vsetko dobre zelam 🙂