horalka901
autor@karolinka81 Rozpisem ti ho ked mi mala zaspi do spravy.
8. jan 2014
alebo aj tato by bola pekná - bielo-čierna
9. sep 2014
horalka901
autor@mima1983 takze chces nejaku jesennu bielu s coernym kvetom? A 3D kvet alebo taky placaty ako na tejto foto? 3D je ten na tej druhej foto co si oznacila, ze sa ti paci.
9. sep 2014

aj na tento DAKUJEM