horalka901
autor@amic333 dobry den, do Vianoc mam zial uz vela objednavok.
22. nov 2019
mohlo by to byt kludne aj po novom roku ak by to nebol problem🙂
23. nov 2019
horalka901
autor@amic333 no medzi vianocami-silvestrom mozem usit 🙂 Napiste mi do spravy, dohodneme sa.
23. nov 2019

Dobrý vecer neusila by ste aj pre mna takéto vrecko s menom Matej? 😉