icon
87 / 266
avatar

Dobrý vecer neusila by ste aj pre mna takéto vrecko s menom Matej? 😉

21. nov 2019
avatar

@amic333 dobry den, do Vianoc mam zial uz vela objednavok.

22. nov 2019
avatar

mohlo by to byt kludne aj po novom roku ak by to nebol problem🙂

23. nov 2019
avatar

@amic333 no medzi vianocami-silvestrom mozem usit 🙂 Napiste mi do spravy, dohodneme sa.

23. nov 2019