icon
1 / 1
avatar

My máme také niečo,len neviem či to isté ,nepamätám názov 🤭

5. jan 2021
avatar

Vyzera ako nasa,je z obi

5. jan 2021
avatar

My mame takuto vinylovu podlahu zaklikavaciu z hornbachu.

5. jan 2021
avatar
5. jan 2021
avatar

@natinecka dakujem nepamatáte názov ? To bude asi tá, tiez je z horbachu ta, o ktorú sa zaujimame

5. jan 2021
avatar

@annie6 mozte dat fotto ? Tato je z horbachu

5. jan 2021
avatar

Jedna sa o hornu vlavom rohu

5. jan 2021
avatar

Aj ja mam z hornbachu

5. jan 2021
avatar

@ika_1392 takto vyzera krabica

5. jan 2021
avatar
5. jan 2021
avatar
5. jan 2021
avatar

Nazov je tu

5. jan 2021
avatar

Tato je ina, ďakujem aj tak

7. jan 2021