
11 / 33
Prisla ti odo mna posticka???
6. aug 2013
Ty si moj poklad, dakujem velmi pekne za pochopenie.... cmuk
6. aug 2013
Babulka, ospravedn ma moja, dnes to hned napravim, uz mam euricka...
9. aug 2013

Prisla ti odo mna posticka???
Ty si moj poklad, dakujem velmi pekne za pochopenie.... cmuk
Babulka, ospravedn ma moja, dnes to hned napravim, uz mam euricka...
ty koki, aká si čierna, nehambíš sa moja??? No toto, závidím