Peknučké 🙂
17. okt 2017
pekný košík, robila som tiež zo špagátu, kúpený na fb
17. okt 2017
Kraaaasne. Robite to aj na predaj?
17. okt 2017
italy2
autor@veronikakos dakujem jasne
18. okt 2017
italy2
autor@veronikakos už by som asi bola doma zahádzaná košíkmi)))))😂
18. okt 2017


mozem sa spytat na znacku vlny a velkost haciku? dakujem