ivanulka_so
31. jan 2013
Nas malicky jarko
ivanulka_so
autorno mi sme do poslednej chvilky cakali dievcatko mali sme vybrate meno jarka a narodil sa chlapcek
31. jan 2013
pozeram, ze to mala byt Jarka 😉 sa pomylili? inak krasny je, gratulujem
31. jan 2013
ivanulka_so
autordakujem no co us mame chlapceka len naj bude zdravy
31. jan 2013
krasny chlapcek-smejko
31. jan 2013
ivanulka_so
autordakujem
31. jan 2013











Aj ja mám syna Jarka 🙂