icon
1 / 2
avatar

to je kraaaasa:o)

2. mar 2013
avatar
ivet27
autor

@amelie13 dakujem...

2. mar 2013
avatar

pekneeee..das mi receptik??? kolko ti to trvalo

2. mar 2013
avatar
ivet27
autor

@janina9410 dakujem ale to som ja nerobila robila mi to kamaratka ...je to pecene v antikorovych miskach a plnene ako torata a uz len zdobene modelovaciou hmotou

2. mar 2013
avatar

Nadhera tak to musela mat dcerka radost, take nieco dostat by potesilo aj mna 🙂

2. mar 2013
avatar
ivet27
autor

@majuska451 no to aj mala a velkú...

2. mar 2013