Áno, pamätám.. ešte aj okuliare sme dávali, dokonca aj náušnice. Teraz, keď náhodou svokra kúpi Život alebo iné, moje dcéry veru "skrášlia".
29. júl 2022
Ale vtipná foto, aspoň sa smejem.
29. júl 2022
Jeeej presne takto som vyzdobovala aj ja a ešte jazva nesmela s náušnicou chýbať, mama mala nervy keď išla čítať časopis a tam takéto krestury našla

29. júl 2022
@zuzula118 este chlpatu bradavicu na nose alebo brade🤣🤣
29. júl 2022
filtrujem stale 😀
29. júl 2022
@janetinka27 aj ja a mám po 30tke🙈😃
30. júl 2022

Musím sa priznať že aj teraz to niekedy urobím keď čítam noviny 😂😂😂