
1 / 1
nadherná 🙂
26. sep 2012
postup? 🙂
26. sep 2012
pre každého niečo 🙂
26. sep 2012
teraz bola na facebooku tato torticka 😀
26. sep 2012
@mamina1202 aj ja som ju videla na nete. musi sa strasne krajat, ale napad nie je zly 🙂
26. sep 2012
mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
26. sep 2012
to si robila ty? prosím ťa nedáš recept?
26. sep 2012
uou-moja zavislosť na čokolade pomooooooc -nadherne dielo!!!!!!
26. sep 2012
ooooooooooooo mnam...rychlo idem spraskat nieco z Mikulasa,lebo ma porazi mnam tu tortu si prosim,len mne sa ju nechce robit,musi byt Bozska
7. dec 2012
oooooooooooooooooooooo tak tomu ja hovorim torta!!!!