Podobnú som robila. Krásne tašky 🙂
5. jún 2014
Tiez som taku robila, perfektna je.
5. jún 2014
@galinotchka
@slunce3 kočky nemáte návod na tú tašku? ďakujem
14. sep 2014
@babulatko Ja ju nemám v PC a písanú ju mám v angličtine.
14. sep 2014
Podobnú som robila. Krásne tašky 🙂
Tiez som taku robila, perfektna je.
@galinotchka
@slunce3 kočky nemáte návod na tú tašku? ďakujem
@babulatko Ja ju nemám v PC a písanú ju mám v angličtine.
to je super ... ja taky taškofilik .... to by bolo 🙂