icon
8 / 70
avatar

to je super ... ja taky taškofilik .... to by bolo 🙂

31. máj 2014
avatar

Podobnú som robila. Krásne tašky 🙂

5. jún 2014
avatar

Tiez som taku robila, perfektna je.

5. jún 2014
avatar

@galinotchka
@slunce3 kočky nemáte návod na tú tašku? ďakujem

14. sep 2014
avatar

@babulatko Ja ju nemám v PC a písanú ju mám v angličtine.

14. sep 2014