icon
300 / 789
avatar

možno sa spytam blbost ale tento čepček je len prehnuty a bokom zošity šal? velmi bi ste mi pomohla chcem spravit barančeka na takyto sposob

21. máj 2013
avatar

@15natalinka18 ano presne tak je to robene ;)

21. máj 2013
avatar

@janabanc super a ako ste si to vymerala či len od oka?

22. máj 2013
avatar

@15natalinka18 ano len tak od oka

22. máj 2013
avatar

krásne...

18. júl 2013