icon
301 / 789
avatar

ahoj, mozem sa spytat, aka je to vlna?
Kraaasny cepcek

20. máj 2013
avatar

Dakujem,juj netusim to som mala uz taky davnejsi zvysok

20. máj 2013
avatar

krásnučký 🙂 predpokladám, že je to taký obdlžnik a zháčkovaný vzadu... nevadí to potom na hlavičke bábätku?

7. jún 2013