
112 / 789
janabanc
autorneviem aky je tam svetrik,ja robim vsetko len tak z hlavy
17. apr 2013
aj tento je nadherny...
15. sep 2013
rukávy napajáte alebo je to zošité?
15. sep 2013
krááááásne este mat tak návod pre zaciatocníka 🙂
20. sep 2013
krasne.. mate zlate ruky.prosim vas,hackujete aj na zakazku?kolko by stal takyto kompletik tak na trojrocnu dcerku?dakujem velmi pekne
21. sep 2013
milučké. Aj ja mám v pláne tento svetrík v zelenom /podľa obálky Mama a ja/. Už len čakať na koniec leta, lebo drobulke si tak dopredu netrúfnem 😀