icon
112 / 789
avatar

milučké. Aj ja mám v pláne tento svetrík v zelenom /podľa obálky Mama a ja/. Už len čakať na koniec leta, lebo drobulke si tak dopredu netrúfnem 😀

17. apr 2013
avatar

neviem aky je tam svetrik,ja robim vsetko len tak z hlavy

17. apr 2013
avatar

aj tento je nadherny...

15. sep 2013
avatar

rukávy napajáte alebo je to zošité?

15. sep 2013
avatar

krááááásne este mat tak návod pre zaciatocníka 🙂

20. sep 2013
avatar

krasne.. mate zlate ruky.prosim vas,hackujete aj na zakazku?kolko by stal takyto kompletik tak na trojrocnu dcerku?dakujem velmi pekne

21. sep 2013