
190 / 789
Krásna čiapočka. Prosím Vás, aj ja by som Vás poprosila z akej vlny a s akým háčikom ste robili. Veľmi pekne dakujem. Tiež háčkujem ale čiapočky robím z lady. Vopred dakujem. Zuzana
21. sep 2013
aj ja by som chcela vedieť sposob a z akej vlny 🙂 .. bola by aj pre také 5 mesašne bábo ?? 🙂
14. okt 2013
nooo tak ja len ze som robila podobnu, ale robila som z priadze Dora, je uzasna, idealna na jesen, resp.prechodne obdobie a malicky ma taku zlatu ciapocku z toho 🙂 robila som hacikom 3,5. Tato je hrubsia, mozno Tango? : tipujem.
18. okt 2013
janabanc
autorje to hneda elian mimi a lada luxus
18. okt 2013
aka krasna ciapocka...z akej vlny je to prosim robene a akym hacikom? dakujem 🙂 Ste sikulka