
58 / 789
nádhera...aj farny...nemáte návod? ďakujem
18. júl 2013
Nadherne nemate navod?dakujem
25. aug 2013
úžasné... máte šikovné ručičky
24. sep 2013
velmi pekne 🙂 smiem sa opytat na ake velke dieta su robene tiesaticky a velmi by mi pomohlo keby si mi dala nejaky popis alebo radu ako si take zhotovit vopred Ti pekne dakujem 🙂
28. okt 2013
nádhera...krásne farby, mohla by som vedieť tú volanovku aká to je? ďakujem
6. nov 2013
prosim co bude s tym navodom? bude nebude ?
22. nov 2013
janabanc
autor@dabedabini ja vsetke veci co robim,robim len tak z hlavy nie podla nejakych navodou ,takze ziedny nemam
23. nov 2013
ano? no to je skvele ze to robis len hlavy no ak mi vies poradit ako na to tak ma len potesis mozno to bude pre mna pochpitelnejsie nez to co som tu zatial nasla ...ak to zamozrejme nie je tajne 🙂
24. nov 2013
užasné,kolko radov si dala volany a ako husto?