
105 / 789
to je z Katky? nadherny je
24. máj 2013
a nahodou navodik na ten svetrik by ste mi nedali
24. okt 2013
taktiez by ma navodik potesil
30. okt 2013
pekny den vedeli by ste mi dat navod?dakujem budem velmi vdacna
11. nov 2013
dobrý deň, je to krásne môžem pekne poprosiť o návod ďakujem pekne 🙂
14. nov 2013
..no tak ten je fakt krásny 🙂 môžem aj ja poprosiť o návod? ďakujem 🙂..
29. nov 2013
Kráááásny maš návod? ďakujem 🙂
30. nov 2013
krásny svetrík, mohla by som požiadať o návod. Veľkosť si už prispôsobím, aj počet očiek, ide mi len o to, ako na jednotlivé diely a kapucku, a ako sa to dáva dokopy, Ďakujem.
7. jan 2014
krasny je mozem vas poprosit o navodik velmi vas o to prosim
30. jan 2014
Dobrý deň, mohla by som aj ja poprosiť o návod? Ďakujem pekne.
9. feb 2014
môžem poprosiť o návod? kolko klbiek treba na cca 8rokov? ďakujem krásne
16. feb 2014
krasny svetrik 🙂