icon
174 / 789
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

MOZEM POPROSIT AKO VYTVORIM TAKYTO KVIETOK? sTACI NAJEKO LEN POVRCHNE POPISAT. DAKUJEM....pripada mi to len ako klasicky kvietok a tam ako zacinaju lupene len siehnute....ci?

27. sep 2013
avatar

@horalka901 ani je to tak

27. sep 2013
avatar

@janabanc 🙂 Dakujem.

27. sep 2013
avatar

mozem sa opytat na vzor tejto ciapocky ... dakuem 🙂 dakujem

21. okt 2013
avatar

môžem poprosiť aký je to vzor?

27. feb 2014
avatar

Janka takúto

17. feb 2015