
174 / 789
Komentár bol odstránený
janabanc
autor@horalka901 ani je to tak
27. sep 2013
@janabanc 🙂 Dakujem.
27. sep 2013
mozem sa opytat na vzor tejto ciapocky ... dakuem 🙂 dakujem
21. okt 2013
môžem poprosiť aký je to vzor?
27. feb 2014
Janka takúto
17. feb 2015
MOZEM POPROSIT AKO VYTVORIM TAKYTO KVIETOK? sTACI NAJEKO LEN POVRCHNE POPISAT. DAKUJEM....pripada mi to len ako klasicky kvietok a tam ako zacinaju lupene len siehnute....ci?