
183 / 789
wau ten kvet je užasny🙂
20. sep 2013
nebol by navodik na tu kvetinku dakujem 🙂
5. okt 2013
@janabanc prosím vás viete mi poslať návod na ten kvietok? Dakujem pekne
9. jan 2014
ta kvetinka, je pre nas vsetke zahada....🙂 a velmi radi by sme vedeli , kde by sme mohli najst navod... dakujeme 🙂
ja osobne tak isto by som poprosila o navod... dakujem 🙂))))
31. mar 2014
Krásne čapička...
29. apr 2014
fakt je ten kvietok krasny.mozem aj ja poprosit navod?taky som nikde nenasla.dakujem vopred.
9. máj 2014
Môžem poprosiť návod na tú kvetinku? Ďakujem