icon
268 / 789
Skoda,ze nevidno tu krasnu cervenu farbu =(
avatar

krásna práca🙂 meninková?

21. aug 2013
avatar

Jednoduché a krásne ...

21. aug 2013
avatar

@ludik3 Ano =) dakujem

21. aug 2013
avatar

To je krasne 🙂

21. aug 2013
avatar

@janabanc tak všetko najlepšie a nech to "háčkuje" samé 🙂

21. aug 2013
avatar

a tieto su este uuuuuzasnejsie navod? alebo link?

21. aug 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

aj ja, aj ja sa pripajam su prekraaasne na ake velke dieta to je? a prosim ta vies mi poradit kolko by som potrebovala vlny a na akom haciku si to robila popripade z akej vlny si to Ty robila a prosim prosim navodik ... 🙂

20. sep 2013
avatar

je to na cca 2r. hacik 4, vlna nako saten, navod nemam robi vsetko len tak s hlavy

20. sep 2013
avatar

nadherne

20. sep 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@verooonikka dakujem

20. sep 2013
avatar

Tak to je milene... jednoduche a krasne...

21. sep 2013
avatar

krásne🙂

21. sep 2013
avatar

krásne sú 🙂

22. sep 2013
avatar

krasne nemate nahodou navod?

24. sep 2013
avatar

úžasné, robila som podobné a viem, koľko to dá práce. 🙂

24. sep 2013
avatar

Nadhera... Obdiv... Tuzba raz nieco take dokazat uhackovat... Sikovne rucicky maminky🙂

7. okt 2013
avatar

@mysicka123 dakujem ;)

7. okt 2013
avatar

krasne,pripominaju mi moje satocky ked som bola mala len boli ruzove a na miesto maslicky som mala ceresnicky 😀,mozno aj ja sa raz odhodlam na nieco take...sikovne ruky krasna praca 🙂

14. nov 2013