
118 / 789
janabanc
autor@kuratweety dierky su pod gombikmi
20. sep 2013
@janabanc ako? Hackovane hned na svetriku? Vobec to nie je vidiet
20. sep 2013
janabanc
autor@kuratweety normalne ako na kazdom svetriku.
20. sep 2013
@janabanc pytam sa ako blba ale mam hotovy sveter a neviem ako tam mam urobit to zapinanie☹((
20. sep 2013
@janabanc vrta mi to v hlave, pozeram na tu fotku a nechapem☹(( to hackujes sveter uz aj s dierkami na gombiky? Ty vies dopredu kde das gombiky a ake? Dakujem
20. sep 2013
janabanc
autor@kuratweety ano je to presne tak
21. sep 2013
@janabanc aha, tak som v koncoch. Ja ked zacinam tak nikdy neviem co z toho bude. Tak musim teraz vymysliet ako na to🙂)) dakujem
21. sep 2013
janabanc
autor@kuratweety skus takto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/janabanc/alb...
21. sep 2013
@janabanc dierky su vodorovne? Skusim ich vyrobit v leme. Dakujem za pomoc
21. sep 2013
Ako sa ten svetrik zapina? Kde ma dierky? Dakujem