icon
119 / 789
avatar

aku používate priadzu? vyzerajú tak mäkúčko :D

23. sep 2013
avatar

prosim Ta odkial zacinas svetrik zhora alebo zo spodu ...dakujem 🙂

22. nov 2013
avatar

@dabedabini samozrejme,ze zhora

23. nov 2013