
269 / 789
janabanc
autor@miroslavafal dakujem
5. nov 2013
toto je úžasné... mohla by som prosím vedieť aká je to asi tak veľkosť??? dakujem
5. nov 2013
vsetky satôcky su kraaasne a nielen saticky aj to ostatne ... a tak sa teda chcem opytat odkial je treba zacat? a este tie kvetinky na papuckach ako ich urobit diky 🙂
5. mar 2014
dobry den, ako ste nahackovavali tu vlnu, priadu a na kolko riadkov, dakujem, vsetko je velmi pekne.
7. mar 2014
NO tak tieto sú úplne nááááádhernééééé 🙂