
115 / 789
mate krasne hackovane vecicky mohla by som poprosit an na toto navod ak mate
1. jan 2014
... aj nádherné babätenko 🙂
9. jan 2014
jéj, nádherné bábenko 🙂 ja som môjmu synčekovi porobila asi 5 svetríkov vo velkosti pre novorodnca.. narodil sa v lete a bolo tak strašne teplo, že ich vôbec nenosil :(
30. jan 2014
jeeeeeeeeej, to je milučkééé, ako sa háčkuju kapucne na svetrík? ďakujem
2. apr 2014
to je proste no neda se asni najit slovo jak se to nadherne
12. okt 2014
krásna praca nemate navod::Dakujem