Tak to je krasa, aka to je vlnka?
23. dec 2013
mate na svetrik nejaky univ. navod? ja doteraz len ciapky a saly a rukavicky som robila a chcela by som sa dat na svetrik
23. dec 2013
lada luxus? a kolko klbiek ste minuli
23. dec 2013
joj, tak to sa musim posnazit. 🙂
23. dec 2013
jee, ste na fb 🙂 akurat som videla vasu krasnu ciapocku 🙂
23. dec 2013

aj ten je uuuzasTnyyy! 🙂