icon
88 / 789
avatar

krásne 🙂

19. dec 2013
avatar

@andel7766 dakujem

19. dec 2013
avatar

to je nádherné, s obmenou farieb by to šlo aj chlapcovi.......hmmmm, ďakujem za inšpiráciu 🙂 šikovnica si a páradnicu máš doma 🙂

19. dec 2013
avatar

tak toto je prenaaaadherneeee, paraaada 🙂 aj ja taky chcem pre moju malu....

19. dec 2013
avatar

@ajka79 dakujem,neje problem

19. dec 2013
avatar

wow! nedehrne farby aj model aj spracovanie, no vsetko 🙂

19. dec 2013
avatar

nádherné 🙂 hneď som si spomenula na ten náš biely, čo visí v skrini 🙂 si veľmi šikovná!

19. dec 2013
avatar

krásne

19. dec 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Oh, nadherne... @janabanc nejaka speci vlnka, ci zvysky? Paradny svetrik!

19. dec 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@lenok vlna

19. dec 2013
avatar
19. dec 2013
avatar

@lenok JOYFULL COLORS

19. dec 2013
avatar

@janabanc nadherna! aj modelecka... 😉

19. dec 2013
avatar

nadhera, no ozaj fantasticke, sikovna mamicka:o)))

19. dec 2013
avatar

Nádherný je 🙂, aj modelka 🙂. Môžem vedieť akú si mala spotrebu?ďakujem

20. dec 2013
avatar

Waaaw nemam slov-krasa

20. dec 2013
avatar

nadhera 🙂

20. dec 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ďakujem

2. jan 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

prekraaaaasny svetrik, mozem sa spytat, kolko klbiek joyfull ste spotrebovali na ten svetrik?

2. jan 2014
avatar

@chilik24 napiste mi spravu,dakujem

2. jan 2014
avatar
2. jan 2014
avatar

To pekné huňaté okolo, to je tiež vlna?Aká?

3. jan 2014
avatar

A máte na to aj prac. postup?Ak áno,tak odkiaľ, alebo ako to robíte?Prosím.

3. jan 2014
avatar

vlna lemovky chlpatej ma aký nazov

3. jan 2014
avatar

@beata221177 z hlavy

3. jan 2014
avatar

@luluusko furie

3. jan 2014
avatar

@janabanc dakujem za odpoved 🙂

3. jan 2014
avatar

krásna Nelka 🙂

9. jan 2014
avatar

@fanyke Stevi dakujem ;)

9. jan 2014
avatar

Ahoj.prosím ťa na koľko ro si začínala?

12. jan 2014
avatar
30. jan 2014
avatar

..krásny a ešte krajšia modelka....🙂

31. jan 2014
avatar

ten kabatik je uuuzasny velmi velmi pekny 🙂

7. feb 2014
avatar

@janabanc tento je krásny Janka, super šikuľka ... táto vlna je uni tuti, tiež som z nej robila dcérke šálika homelessku 🙂 smela by som vedieť veľkosť svetríka a spotrebu? 🙂 vďaka

16. feb 2014
avatar

@fialllka dakujem ,velkost tak 92, 5klbka

16. feb 2014
avatar

@janabanc vďaka, ja len aby som vedela približnú spotrebu 🙂 tak to my by sme minuli podstatne viac klbiek :D 104-110 a 116-122 veľkosť 🙂

17. feb 2014
avatar

Budem za blbu, ale ako kurna sa obhackovava s tou furiou??? Mne to fuurt ide aj s chlpkami a vyzera to otrasne ☹ dakujeeem

6. mar 2014
avatar

@glenna ja som to robila cim vacsim hacikom

6. mar 2014
avatar

krasny svetrik 🙂 chcem sa opytat kde nakupujes tuto vlnu? mas nejake overene miesto kde sa klbi kvalita a cena?

9. apr 2014