krásne...
3. jan 2014
wooow.. uzasny kabatik
27. jan 2014
krasny
31. jan 2014
janabanc
autor@vanessacefova toto je kabatik
31. jan 2014
nádherný kabátik..z akej vlny si robila?
10. feb 2014
díky..je fakt užasná..ako všetky tvoje práce..príjemné háčkovanie🙂
10. feb 2014
Uplne uzasne veci robite ;) NADHERA !!! 🙂 a tento kabatik .. MASAKER 🙂 Vasa malicka musi byt stastna ze vas ma za mamku !! 🙂 Vecna kocica bude 🙂))
17. feb 2014
UPLNE NAAAAAAAADHERNE VECI ALE TOTO JE NAJVACSIA TOPKA ! krasne fakt moc moc moc kukam na ten kabatik uz asi 5 min
5. okt 2014

nadherne 🙂