Komentár bol odstránený
krásny
17. feb 2014
bombovy,mate zlate rucicky🙂
18. feb 2014
šiiiikovné ručičky máte.
18. feb 2014
náááááááádhera 🙂 prosím mohli by ste mi poslať návod.... máte naozaj zlaté ručičky!!! ja sa idem pokúsiť o prvý svetrík, tak uvidím, či sa podarí... ale tento strih máte naozaj pekný 🙂
21. feb 2014
Janulkaaaa... mohla by ste mi poslať návod? je to úžasnééééé
7. mar 2014
aj ja si prosim navod, dakujem... nadherny je 🙂
11. júl 2014

Tak tento je uplne nadherny! Nahodou nemate navod? 🙂