Dakujem
20. mar 2014
Nemôžeš mi prosím napísať návod - hlavne ako si robila tú základnú placku , alebo dať link podľa čoho si ju robila? Je nádherná .Ďakujem
20. mar 2014
Aj som si myslela, lebo svetríky tiež len z hlavy robíš, len som vyskúšala. Ďakujem
20. mar 2014

Krasna......mozem sa spytat na vlnu?to je merino?vdaka