Komentár bol odstránený
máš nato aj nejaký návod alebo len tak z hlavy
10. sep 2014
mozem sa spytat ako sa docieli zapinanie tak nabok, to je robene cez klasicke sedlo??? ci inak?
30. dec 2014
tak toto nema chybu! nádhera!
9. feb 2015
máš nato aj nejaký návod alebo len tak z hlavy
mozem sa spytat ako sa docieli zapinanie tak nabok, to je robene cez klasicke sedlo??? ci inak?
tak toto nema chybu! nádhera!
@cumackuu napiste mi spravu,dakujem