Dakto ma dane od Boha a dakto ma dane zas ine veci. No ktovie ci tam nema aj pricesky.
Z vlastnej skúsenosti - zaklad je GENETIKA- Mozes sa napchavat alymkolvek zinkom a vitaminami... jednoducho- " komu neni z vzhuru dáno..." ☺
Aj ja si robim takto zapletany a potom len vyťahujem z kazdeho zahybu vydrzia tak aj cely den a vyzrra to super🙂
Sorry akurat idem zmyt mastnotu a aj tak sa mi nezmestia na foto
Hnojiť a hnojiť ;)
@patricionella ale muskaty
@moncici7 však to....keby bolo hnojivo na vlasy...už by sme mali všetky....a čo by sme potom chceli.. keby sme mali ...

@patricionella ja hnojim muskaty a mam hrivu tak preto si myslim ze to funguje
Ale ženyyyy veď mi dajte dáku nádej 😀
@janica1990 KLAMAT NEMOZEME!🤦😟💙😋
Posielam pre radost... a krasny den
@janica1990 ty mas huste vlasy😉a ak chces taku dlzku,treba pravidelne pristrihovat len konceky,raz za dva mesiace.lebo konce praskaju,proste sa opotrebuju.a ked ich neodstrihnes vlas sa stiepy,praska..je slabo vyzivovany a potom je slama a nie vlasy...masky treba aspon raz do mesiaca.co najmenej zehlit,fenovat.potom su rozne ampulky na podporu rastu vlasov,ale najkvalitnejsie su v kadernictvach.a topky su vzdy v skle...a treba dbat aj na vyzivu,dostatok vitaminov😉😘
U mna to trvalo 7rokov a mam ich pod zadok 😬. Treba dávať pozor na toalete 😂😂😂
A @maxiva ma úplnú pravdu! Moje su rozštiepene 😞Fenujem ich vzdy kedže pri tej hustote a dĺžke by sa mi tu v anglicku nikdy nevyschli na vzduchu 😬
@catherine275 ja mam konceky absolutne ok staci mi tak 1x za rok podstrihnut aj to nie kvoli nim, a ziadna speci starostlivost;)
@catherine275 ze na toalete😂😂😂😂tak toto ma nenapadlo😉
@maxiva alebo večer v posteli sa stane sem tam ze si na Ne sadnem 😂
@veeya ja vzdy len umyjem a použijem kondicioner a fenovat musim. Asi si musim vstúpiť do svedomia a trosku viac sa o Ne starať 😬
@catherine275 ja nechavam cez den uschnut teraz ked som.doma ale morujem ich tou zehlickou inak som ako levica🙂
@veeya ja nemam šancu ze by sa vysusili same tu v anglicku. Este doma na Slovensku v lete to áno ale raz tyzdenne suším fenom 😬
@catherine275 Tam.je veru vlhkejsie🙂 nevedela som ze si v GB🙂
ach baby keby ja dokazala aspon v niecom zotrvat z toho co tu pisete ...
@janica1990 robíš iba to, čo chceš...je to o prioritách.. sú asi iné veci, na ktoré si nájdeš čas radšej ;) všetko ostatné sú iba výhovorky....


Priceskami😹