icon
1 / 1
avatar

Nádherné vyznanie...🫶❤️

20. jan 2026
avatar

Tak toto je jedno z najkrajších vyznaní aké som čítala❤️😍

20. jan 2026
avatar

❤️

21. jan 2026
avatar

❤️

21. jan 2026
avatar

Je to nadherne takto spominat na ludi, ktori navzdy ostanu v nasich mysliennkach, v nasich srdciach.
Ja spominam kazducky vecer vo vecernej modlitbe a verim, ze sa maju mozno lepsie ako tu na zemi a ze sa na nas tesia, ked sa stretneme. Pevne dufam 🙏.
Prajem ti pekny, pozehnany den ❤️

21. jan 2026
avatar

Nadherne...rozplakala si ma

21. jan 2026
avatar

krasne ❤ moji rodicia sa v tej zime trepai k nam do KE na poobedie len aby nas konecne videli, nemohli sme kvoli chripke prist na novy rok a dcera je po operacii, tak prisli k nam... clovek si uvedomi ako vela v nich ma a ake je to stastie ❤

21. jan 2026
avatar

Moja uz 13 rokov :(

21. jan 2026
avatar

Kto verí v Ježiša ma vecný život ❤️🙏🏻
Pravda a istota ! Slova Bozie …určite sa raz stretnete ❤️

21. jan 2026
avatar

❤️ nádherne napísané ❤️

21. jan 2026
avatar

prekrásne..slzy mi vybehli 😍❤

21. jan 2026
avatar

Krasne ste napisali.
Mne zomrela maminka teraz 26.12. :( je to veru tazke. A hlavne pre tatina ked ostal v dome sam. Uz si aj psika kupil... ale aj tak ta samota je hrozna.

21. jan 2026
avatar

Je to tazke..my takto 2r nemame babku, mamkinu mamu…neviem co je horsie a tazsie…nam chyba a dedko ostal “sam” ako mys sa stareme venujeme, uz babke sme sa venovali…alee darmo sa hovori, ze zivot je taky, to je furt cloveku smutno

21. jan 2026
avatar
@tehoska

Nadherne...rozplakala si ma

@tehoska nádherné aj ja už placem

22. jan 2026