tinke😂
8. júl 2025
Nebola by som taká optimistická, lebo možno polovica tých v Levoči volila práve tých z Devína...
8. júl 2025
@sella38
Nebola by som taká optimistická, lebo možno polovica tých v Levoči volila práve tých z Devína...
@sella38 Presne, presne. Bratislava nie je Smeracka, tu to ide skor k PS. Keby urobil oslavy v takom Bardejove, verim, ze vacsina by rovno z oslav putovala do Levoce.
8. júl 2025

Len sa bojím, že vo voľbách sa to neprejaví.