icon
5 / 131
Pečený plnený chlebík.
avatar

a toto ako sa robi?

3. máj 2013
avatar

@jankab218 dakujem. a dobre to bol?

3. máj 2013
avatar

@bonnie1 super večera odporúčam

3. máj 2013
avatar

@bonnie1 pripajam sa k @jankab218 u nas to robievam 1 do tyzdna 🙂 SUPER 🙂)

3. máj 2013
avatar

toto musím vyskúšať ;)

26. júl 2013
avatar

áno, áno, tiež odporúčam, robievam pre návštevy ako chuťovku ku vínku 🙂

4. nov 2013
avatar

@jankab218 este sa ta opytam aj na tento chlebik...ako dlho a na kolko stupnoch pecies?v recepte to neni napisane a ja vobec netusim ani priblizne kolko sa to ma piect...

7. nov 2015
avatar

@ennynka peciem kym to vnutro ta zmes je tepla

7. nov 2015
avatar

@jankab218 a ani priblizne nevies kolko to je?aspon odhadom 20minut,40...

7. nov 2015
avatar

@ennynka v recepte pise piect kym syr nie je roztopeny zalezi podla rury mozno 30 minut odhadujem robila som to uz davno

7. nov 2015