icon
101 / 131
Medovo-škoricové sušienky
avatar

Môžem sa spýtať či ostali také krehké a suché (ako sušienky)? Lebo ja čo som robila sa mi zdajú také tvrdé,inak by som si ich predstavovala 🙂

30. nov 2016
avatar

@janula987 skor tvrdšie asi ako aj tvoje

30. nov 2016
avatar

krasne su

30. nov 2016