salik pe Vikusku, este horuci, tak sa vytesujem :-D :-D pre moju bambulku na rano :-D babulky dakujem za rady :) Samozrejme musi byt ako inak ruzovy az az :)
jankohrasko
autor@natyi25 Dakujem, tento je strikovany, hackovany neviem, na youtube som videla, ze aj s hacikom, no ja radsej ihlice 🙂 zatial 🙂
1. nov 2013
a návod na tento by som mohla poprosiť?
2. nov 2013
jankohrasko
autor@natyi25 jasne napr. http://www.youtube.com/watch?v=izDH51UmWNM
ale na youtube ich je straaasne vela aj v SK aj CZ
2. nov 2013
jankohrasko
autor@natyi25
teda s ihlicami http://www.youtube.com/watch?v=izDH51UmWNM
s hacikom http://www.youtube.com/watch?v=3OeasNPYRmc
2. nov 2013
NÁDHERNÝ!!!!
2. nov 2013
jankohrasko
autor@lolko_lenka fialova kupena 🙂
2. nov 2013
@jankohrasko ako je to náročné uštrikovať?????? ja som zatial len šál uštrikovala 😀
29. nov 2013
jankohrasko
autor@michaelamilan je to lahke 🙂
29. nov 2013
nie je to ťažké štrikovať 🙂
6. feb 2014

je krásny :D môžem vedieť, je štrikovaný, či háčkovaný?