icon
35 / 105
dnesne nakupy :)
avatar

PREDÁVATE PRIADZU? ZHÁNAM TU BIELU 🙂

22. nov 2013
avatar

@ivaaaana nie, nepredavam 😀 kupila som vcera u nas v galanterii 🙂

22. nov 2013
avatar

ak by som nezohnala nevedla by si mi kupit a poslať 😀 kolko vyšlo klbko? dakujem

22. nov 2013
avatar

@ivaaaana sekundu, idem sa pozriet 🙂

22. nov 2013
avatar

@ivaaaana kuk posledna foto 🙂 https://www.modrykonik.sk/blog/jankohrasko/albu... vsetky argentiny tak stali 🙂

22. nov 2013
avatar

@ivaaaana ale pojdem az koncom buduceho tyzdna, ak by bola, mozem Ti kupit 🙂

22. nov 2013
avatar

🙂 jéj si zlatá, budem velmi rada

23. nov 2013
avatar

@ivaaaana prave som prisla, bielu Argentinu u nas uz vobec nemaju.. mrzi ma to..

27. nov 2013
avatar

@jankohrasko skoda ☹ ak by sa objavila budem rada ked dáš info😀

27. nov 2013
avatar

@ivaaaana oki, ja vzdy vidim 1-2 klba a na druhy den su fuc

27. nov 2013
avatar

@ivaaaana http://www.egalanteria.sk/www-egalanteria-sk/es... tu som nasla podobnu za dobru cenu v shope, ale nepoznam 🙂

29. nov 2013
avatar

dakujem pekne 🙂 si zlatá

29. nov 2013