dnesne nakupy :)
jankohrasko
autor@ivaaaana nie, nepredavam 😀 kupila som vcera u nas v galanterii 🙂
22. nov 2013
ak by som nezohnala nevedla by si mi kupit a poslať 😀 kolko vyšlo klbko? dakujem
22. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana sekundu, idem sa pozriet 🙂
22. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana kuk posledna foto 🙂 https://www.modrykonik.sk/blog/jankohrasko/albu... vsetky argentiny tak stali 🙂
22. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana ale pojdem az koncom buduceho tyzdna, ak by bola, mozem Ti kupit 🙂
22. nov 2013
🙂 jéj si zlatá, budem velmi rada
23. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana prave som prisla, bielu Argentinu u nas uz vobec nemaju.. mrzi ma to..
27. nov 2013
@jankohrasko skoda ☹ ak by sa objavila budem rada ked dáš info😀
27. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana oki, ja vzdy vidim 1-2 klba a na druhy den su fuc
27. nov 2013
jankohrasko
autor@ivaaaana http://www.egalanteria.sk/www-egalanteria-sk/es... tu som nasla podobnu za dobru cenu v shope, ale nepoznam 🙂
29. nov 2013
dakujem pekne 🙂 si zlatá
29. nov 2013

PREDÁVATE PRIADZU? ZHÁNAM TU BIELU 🙂